ریختن جادوی پاشیده شده در بیرون درب منزل و داخل منزل و روش ابطال آن, امروز نگاه دقیق تری می اندازیم

سحر مرشوش یکی از روش‌های تاریکی است که در برخی از فرهنگ‌ها و مذاهب به عنوان جادو و سحر به کار می‌رود. در این روش، ساحر یا جادوگر از موادی مانند پودر، مایع یا اسانس‌هایی که معمولاً دارای خاصیت بویایی قوی هستند، استفاده می‌کند و آن‌ها را در معرض قربانی قرار می‌دهد.  با استفاده از نیروی تصور و تمرکز، قربانی را با این مواد مرشوش می‌کند.

این روش برای ایجاد تأثیراتی مانند تسخیر، کنترل و یا حتی تغییر رفتار یا نگرش فرد مورد نظر به کار می‌رود.

که این جادو، برای ایجاد تأثیراتی مانند جلب عشق، رسیدن به شانس، از بین بردن تلخی زندگی و… به کار می‌روند. این جادو معمولاً شامل اسانس‌های گیاهی، اعشاب، پودر و برخی مواد شیمیایی هستند که به دلیل خواص بویایی و طعم‌دهنده‌ای که دارند، برای ایجاد تأثیرات روانی در فرد مورد نظر استفاده می‌شوند.

سحر مرشوش برای موارد مختلفی به کار می‌رود که شامل موارد زیر می‌شود:

۱ –  جلب عشق: سحر مرشوش در برخی فرهنگ‌ها به عنوان یک روش جلب عشق و تسخیر شخص دیگر به کار می‌رود.

۲ – از بین بردن تلخی زندگی: در برخی فرهنگ‌ها، سحر مرشوش برای از بین بردن تلخی زندگی و به دست آوردن شادی و خوشبختی به کار می‌رود.

۳ – رسیدن به شانس: در برخی فرهنگ‌ها، سحر مرشوش برای رسیدن به شانس و به دست آوردن روزی بیشتر به کار می‌رود.

۵ –  محافظت از خود در برابر شر: در برخی فرهنگ‌ها، سحر مرشوش به عنوان یک روش محافظت از خود در برابر شر و بدبختی به کار می‌رود.

۶ – تفرقه بین دو نفر مثل زن و شوهر: در این نو سحر بین دو نفر تفرقه و جدایی و دشمنی بوجود می اورد که بیشترین موارد سحر مرشوش در این زمینه بکار میرود که اختلاف بین یک یا چند خانواده بکار میرود.

۷ – کم شدن و بستن رزق و روزی :که در این سحر رزق و روزی شخص بمرور کم و حتی به صفر میرسد.

باید توجه داشت که استفاده از سحر مرشوش به عنوان یک روش تاریکی و غیراخلاقی در برخی کشورها و فرهنگ‌ها،است و این سحر فقط با پاشیدن یه سری مواد که با اب یا مایعات ترکیب و یه سری اوراد و طلسم روی آن میخوانند و بعد طلسم را در اطراف محل مورد نظر میپاشند.

برای از بین بردن سحر مرشوش، می توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. در زیر چند روش معمول برای از بین بردن سحر مرشوش ذکر شده است:

  1. استفاده از دعانویس روحانی(قرآنی): در برخی فرهنگ‌ها، افرادی که می خواهند از بین بردن سحر مرشوش، به دعانویس روحانی خودشان مراجعه می کنند و از او می خواهند که توانایی برطرف کردن تأثیرات جادویی را داشته باشد. در برخی موارد، دعانویس روحانی با تمرین و دانش خود، می تواند از بین بردن سحر مرشوش را انجام دهد.
  2. استفاده از مواد خاص: برخی افراد از مواد خاص برای از بین بردن سحر مرشوش استفاده می کنند. برخی از این مواد شامل نمک، آب لیمو، سیر، زعفران و برخی گیاهان دیگر هستند. در این روش، مواد خاص در محل مرشوش شده پخش می شوند و برای از بین بردن تأثیرات جادویی، آن مواد به همراه سحر مرشوش شده از بین می روند.
  3. آیات قرآن و رقیه شرعیه: برخی افراد برای از بین بردن سحر مرشوش از آیات قرآن و دعا  و رقیه شرعیه استفاده می کنند. در این روش، شخصی که تحت تأثیر سحر مرشوش قرار گرفته است، با خواندن آیاتی از قرآن که به از بین بردن سحر و جادو اشاره دارند، می تواند از تأثیرات آن آزاد شود. همچنین، برخی از دعاهای خاص نیز برای این منظور مفید هستند.
  4. درمانگری: در برخی موارد، افراد مراجعه به درمانگران و روش‌های درمانی مختلف را برای از بین بردن سحر مرشوش استفاده می کنند. این روش‌ها ممکن است شامل تمرینات روحانی، درمان‌های مکمل، و تمرینات تمرکز و ذهن‌آرامی باشند. که این روش اصلا برای شخصی که دچار سحر مرشوش شده جوابگو نیست.

به طور کلی، برای از بین بردن سحر مرشوش، باید از روش‌های متنوع و متعددی استفاده شود. هر روشی ممکن است در برخی موارد موثرتر از دیگر روش‌ها باشد، اما بهتر است که از ترکیب روش‌های مختلف استفاده شود تا به نتیجه بهتری دست پیدا کرد. همچنین، در هر صورت اگر احساس مشکل یا بی‌راهی دارید، بهتر است به دعانویس روحانی مراجعه کنید.

در زیر یکی از قوی ترین روش قرانی و رقیه شرعی را برای از بین بردن سحر مرشوش به شما آموزش میدم.که با انجام این روش تمام سحر مرشوش  در زندگی و محل زندگی یا کارتان از بین میرود. و اگر با انجام این روش اگر احیانا مشکل برطرف نشد یا سحر باطل نشد حتما با من تماس بگیرید.

———————————

روش از بین بردن سحر مرشوش (یا سحر پاشیدنی)

یک کاسه آب به اندازه مناسب تهیه کنید.داخل این کاسه یک لیوان گلاب بریزید

 وضو بگیرید و رو به قبله بنشینید و رقیه شرعی زیر را بخوانید

بعد از ان  مقداری از اب را داخل اسپری قرار داده و تمام نقاط منزل را اسپری کنید.داخل تمام اتاق ها آشپزخانه , راهروها, راپله ها, حیاط و حتی بیرون درب منزل

این عمل را هفت روز منظم انجام دهید

از طرفی مقدار کمی از اب  مثلا یک لیوان اب را در حمام داخل تشت اب گرم بریزید و تشت اب را روی سر خود بریزید.این عمل حمام را سه روز منظم انجام دهید.کسای که با سحر و جادوی مرشوش بیمار شدند باید علاوه بر همه این کارها تا هفت صبح ناشتا اب را میل کنند.

اگر بعد از هفت الی ده روز حالتان بهتر نشد حتما با من تماس بگیرید.تا راهنمایی کنم

و اما متن قیه شرعی

که باید طبق همین متن و به تعداد گفته شده روی اب خوانده شود و هر بار که میخواند باید به اب فوت کنید.(توجه کنید که بعضی افراد داخل اب به جای فوت, تف میکنند که این اصلا درست نیست.)

—— ———-

* أَعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّاتِ مِن شَرِّ مَا خَلَق (۳ بار)

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّهِ، مِن کُلِّ شَیطَانٍ وَهَامَّه، وَمِن کُلِّ عَینٍ لَامَّه . (۳ بار)

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ مِنْ غَضَبِهِ وَعِقَابِهِ وشَرّ عِبَادِهِ . (۳ بار)

* تَحَصَنتُ بِذِی العِزَّهِ وَالجَبَرُوتِ ، وَاعتَصَمتُ بِرَبِّ المَلَکُوتِ ، وَتَوَکَّلتُ عَلَى الْحَیِّ البَاقِی الَّذِی لا یَمُوت

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ الَّتِی لا یُجَاوِزُهُنَّ بِرٌّ وَلا فَاجِرٌ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ مَا یَنزِلُ مِنَ السَّمَاءِ وَمِن شَرِّ مَا یَعرِجُ فِیهَا، وَمِن شَرِّ مَا ذَرَأَ فِی الأرضِ وَمِن شَرِّ مَا یَخرُجُ مِنهَا، وَمِن شَرِّ فِتَنِ اللَّیلِ وَالنَّهارِ، وَمِن شَرِّ طَوارِقِ اللَّیلِ إلّا طَارِقاً یَطرُقُ بِخَیرٍ یا رَحمٰن.

سپس سوره فاتحه را می خواند: ۳ مرتبه

 پنج آیه اول را می خواند از سوره بقره ۴ مرتبه

 آیه ۱۰۲ از سوره بقره می خواند: ۴ مرتبه

 7 مرتبه آیه الکرسی را می خواند

  سه آیه آخر سوره بقره را می خواند ۳ بار

 از آیه ۱۱۷ الی ۱۲۲ سوره اعراف: ۳ مرتبه

 آیه ۸۱ و ۸۲ سوره یونس سه مرتبه

 آیه ۶۵ الی ۶۹ سوره طه سه مرتبه

 آیه ۸۲ سوره اسراء سه مرتبه

 آیه ۸۰ سوره شعراء سه مرتبه

 آیه ۱۸ سوره اعراف سه مرتبه

 ایه ۱۷ و ۱۸ سوره حجر سه مرتبه

 ایات ۶  الی ۹ صافات سه مرتبه

 سوره های شرح و قریش و کافرون سه مرتبه

 سوره اخلاص و فلق و ناس سه مرتبه

سپس با نفس پاک دعای زیر را سه بار بخوانید

بسم الله أرقینى والله یشفینى وبضمیر المخاطب إن کان یرقى غیره  بسم الله أرقیک والله یشفیک وبضمیر الغیبه إن کان یرقى غائبا أو یدعو له بالشفا ء

بسم الله أرقیه والله یشفیه یطبق ذلک فى جمیع الأدعیه بالرقیه ، بسم الله أرقینى والله یشفینى من کل شیء یؤذینى ، من کل نفس أومس أو سحر أو عین حاسد الله یشفینى اللهم رب الناس ملک الناس إله الناس ، اشفنى واذهب البأس اشف أنت الشافى لا شفاء إلا شفاؤک ، شفاء لا یغادر سقما وارحمنى إنک أنت أرحم الراحمین , حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم (سه مرتبه)

و با دعای زیر پایان دهید

اللهم انى أدعوک بأنک أنت الله  الذى لا إله إلا أنت وحدک لا شریک لک ،إله کل مألوه ورب کل مربوب وخالق کل معبود ، فاطر السماوات والأرض ومن فیهن ، وقیوم السماوات والأرض ومن فیهن ، رب کل شىء وملیکه وانت آخذ بناصیته وقادر علیه ،  أن تشف مرضى وتصرف مسى وتبطل سحرى آمین,

حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم ،وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمین

اللهم صل على سیدنا محمد النبى الأمى وعلى آله وصحبه وسلم ، آمین

اللهم انى أدعوک بأنک أنت الله الذى لا إله إلا أنت وحدک لا شریک لک ،

إله کل مألوه ورب کل مربوب وخالق کل معبود ، فاطر السماوات والأرض ومن فیهن ،

وقیوم السماوات والأرض ومن فیهن ،رب کل شىء وملیکه وانت آخذ بناصیته

وقادر علیه أن تشف مرضى وتصرف مسى وتبطل سحرى آمین ,

حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم ، وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمین

اللهم صل على سیدنا محمد النبى الأمى وعلى آله وصحبه وسلم ، آمین

اللهم انى أدعوک بأنک أنت الله الذى لا إله إلا أنت وحدک لا شریک لک ، إله کل مألوه ورب کل مربوب وخالق کل معبود ، فاطر السماوات والأرض ومن فیهن ،وقیوم  السماوات والأرض ومن فیهن ،رب کل شىء وملیکه وانت آخذ بناصیته وقادر علیه ،  أن تشف مرضى وتصرف مسى وتبطل سحرى آمین ,

حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم ، وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمین ،

اللهم صل على سیدنا محمد النبى الأمى وعلى آله وصحبه وسلم ، آمین

أن یشف مرضک ویصرف مسک ویبطل سحرک آمین ,

 أن تشف مرضه وتصرف مسه وتبطل سحره آمین

– ——————————-

اتمام الرقیه الشرعیه

 همه اهل خانه از آن می نوشند

و همانطور که گفتم بشویید و بپاشید ،

در هنگام پاشیدن اب و یا اسپری دعای زیر را یک بار بخوانید

یَا بَنِی آدَمَ لَا یَفْتِنَنَّکُمُ الشَّیْطَانُ کَمَا أَخْرَجَ أَبَوَیْکُمْ مِنَ الْجَنَّهِ یَنْزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِیُرِیَهُمَا سَوْآتِهِمَا ۗ إِنَّهُ یَرَاکُمْ هُوَ وَقَبِیلُهُ مِنْ حَیْثُ لَا تَرَوْنَهُمْ ۗ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّیَاطِینَ أَوْلِیَاءَ لِلَّذِینَ لَا یُؤْمِنُونَ (۲۷ اعراف)

* أَعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّاتِ مِن شَرِّ مَا خَلَق

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّهِ، مِن کُلِّ شَیطَانٍ وَهَامَّه، وَمِن کُلِّ عَینٍ لَامَّه

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ مِنْ غَضَبِهِ وَعِقَابِهِ وشَرّ عِبَادِهِ

* تَحَصَنتُ بِذِی العِزَّهِ وَالجَبَرُوتِ ، وَاعتَصَمتُ بِرَبِّ المَلَکُوتِ ، وَتَوَکَّلتُ عَلَى الْحَیِّ البَاقِی الَّذِی لا یَمُوت

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ الَّتِی لا یُجَاوِزُهُنَّ بِرٌّ وَلا فَاجِرٌ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ مَا یَنزِلُ مِنَ السَّمَاءِ وَمِن شَرِّ مَا یَعرِجُ فِیهَا، وَمِن شَرِّ مَا ذَرَأَ فِی الأرضِ وَمِن شَرِّ مَا یَخرُجُ مِنهَا، وَمِن شَرِّ فِتَنِ اللَّیلِ وَالنَّهارِ، وَمِن شَرِّ طَوارِقِ اللَّیلِ إلّا طَارِقاً یَطرُقُ بِخَیرٍ یا رَحمٰن.

امید وارم با انجام این عمل نتیجه صد در صد بگیرید و ما را هم در دعا کنید.

قاعده؛

این عمل رو در روزهای یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه و پنج شنبه انجام بدید

زکات این عمل برای هر شخص در منزل به اندازه سه قرص نان وجه نقد به یتیم یا مستمند بدهید.

و من الله توفیق

پیوند پایدار
برچسب ها :

پاسخ دهید

دیدگاه شما

*

code
© تمامی حقوق برای سرکتاب با قرآن آنلاین محفوظ می باشد - ترجمه شده توسط : ماندگار وب